Випускний в Празі, Відні та Будапешті (без нічних переїздів)

від

Вартість туру

Випускний в Празі, Відні та Будапешті (без нічних переїздів)

від 215

 • Львів

 • Прага

 • Дрезден

 • Львів

фішки туру

Що включено до туру

 • Детальний тургід з корисною інформацією

  Детальний тургід з корисною інформацією

 • Оглядові екскурсії від нашого місцевого жителя.

  Оглядові екскурсії від нашого місцевого жителя.

 • Проживання у готелі 3/4*

  Проживання у готелі 3/4*

 • Проїзд на комфортабельному автобусі

  Проїзд на комфортабельному автобусі

 • Сніданки в готелях

  Сніданки в готелях

 • Супровід організатора

  Супровід організатора

Додатково

 • Вхідні квитки та витрати на харчування

  Вхідні квитки та витрати на харчування

 • Страхування

  Страхування

 • Факультативні екскурсії

  Факультативні екскурсії

Програма туру

1

день

Львів

 • збір групи
 • знайомство
 • переїзд до Праги

06:00 - виїзд зі Львова до Праги.

Плани на день:

 • знайомство групи з екіпажем 
 • ознайомлення з програмою туру
 • дізнаємось цікаву інформацію про країну
 • перегляд тематичних фільмів 
 • легке спілкування та цікаві інтерактивні ігри

На вибір відвідини Кракова АБО Вроцлава:

Оглядова екскурсія. Ми побачимо площу Ринок – серце міста, торгові Суконні ряди (Sukiennice), готичний костел Діви Марії (Mariacki), королівський замок Вавель, постать дракона, що зветься вавельським, і який став чимось на зразок візитівки цього вражаючого міста. Тривалість - 2 год. Вартість - 15 євро

Пішохідна екскурсія по Вроцлаву. Місто складається з 12 островів і 112 мостів, тому потайки його ще називають “польською Венецією”. Також місто можна назвати  столицею гномів, адже їх тут 300. Історія вроцлавських гномів почалась як пам'ять про форму протесту проти польського комуністичного режиму, проте згодом переросла у візитну картку міста, саме їх ми і шукатимемо на основних вулицях та площах міста. Вартість 15 євро.

Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

2

день

Прага

 • екскурсія Прагою
 • Градчани - королівський палац
 • зоопарк
 • національний музей
 • легенди праги
 • ночівля в готелі

Сніданок в готелі.

Пішохідна екскурсія Прагою, яка захопить нас красою вузеньких казкових вулиць та дмухне в обличчя запахом старовини, історії і мрій. Ми відкриємо для себе велич Пражського Граду, перетнемо Карлів міст, котрий закохав у себе не одне покоління людей з усього світу. Побачимо чудо техніки XV ст. - астрономічний годинник Орлой та інші славнозвісні пам’ятки чеської столиці. Тривалість - 2,5-3 год. (У вартості туру) 

Градчани - королівський палац. Празький Град вважається найбільшою у світі королівською резиденцією. Ми побачимо: Королівське місто Градчани, резиденцію Президента Чехії, найбільший палац світу Тривалість 2 год. Вартість - 15 євро 

Обід на борту кораблика протягом романтичної прогулянки рікою Влтавою з супроводом екскурсувода, що розповість про досі незвідані частинки історії. Тривалість - 2 год. Вартість 25 євро.

Пропонуємо відвідати на вибір:

Зоопарк. В світовому рейтингу займає 4 місце. Також на сьогоднішній день він є другим після Празького Граду найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії. На території Празького зоопарку Ви знайдете колекцію тварин з усього світу, відвідаєте 12 павільйонів і більш ніж 150 експозицій. Єдиним у своєму роді є Саламандріум, присвячений найбільшим земноводним тваринам в світі - Китайським велетенським саламандрам. Прогуляєтеся по величній Долині слонів, де Ви відчуєте себе на батьківщині Індійських слонів. І це ще не все! У Празькому зоопарку Ви знайдете багато цікавих місць, серед яких, наприклад, Павільйон горил; Африканський будинок з великим пасовищем, населеним стадами антилоп і жирафів; Чамбал - павільйон, де проживає один з загрозою зникнення вид крокодилів гавіалов; або гігантська оранжерея з дощовим лісом - павільйон Джунглі Індонезії, є будинком Суматранського орангутана. Вартість 8 євро + вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 10 євро.

Національний технічний музей. Музей, в якому представлені технічні досягнення Чехії, в тому числі колекції розвитку автомобільного, авіаційного, залізничного транспорту, військової техніки, розвитку фотографії, друкарства, астрономії. Експозиція індустріальних досягнень країни. Останнім в будівлі був відкритий новий зал, в якому представлені досягнення технічного прогресу Чехії і різні індустріальні проекти. Тривалість- 1,5-2 год. Вартість 5 євро + вх. квитки діти: безкоштовно, дорослі - 7 євро.

Легенди старої Праги. В ході екскурсійного маршруту ми відвідаємо найдивовижніші і цікаві місця Старого Міста і Єврейського кварталу: таємничий Тинський храм, одну з головних площ Праги - Староміська зі знаменитою Староміською вежею, Астрономічними курантами; найстарішу в Європі синагогу, на горищі якої до цих пір шукають відомого всьому світу міфічного Голема; Старе єврейське кладовище, де людей ховали шарами. Тривалість 2 год. Вартість - 15 євро

Вільний час на шопінг. Тривалість - 2 год.

Вечеря в місті - 12 євро. 

Поселення в готель в Празі.

3

день

Відень

 • оглядова екскурсія
 • Хундертвассер
 • замок Бельведер
 • технічний музей
 • скарбниця Габсбургів
 • легенди Відня

Сніданок в готелі та виселення.

Переїзд у Відень.

Автобусно-пішохідну екскурсію “Нестандартний Відень”, де ми зможемо побачити архітектурне мистецтво найвідомішого австрійського митця-сучасника Хундертвассера, а також ознайомитись із надсучасними технологіями переробки сміття у самому серці столиці та Сміттєпереробним заводом. Також побуваємо біля замку Бельведер та проїдемо по найгарнішій вулиці Відня - Рінгштрасе, де розташовані Ратуша та парламент. Тривалість - 2 год. Вартість - 15 євро.

Австрійська столиця вражає! Закохатися в неї нам допоможе пішохідна оглядова екскурсія. Кожен камінець міста розповідатиме величну історію династії Габсбургів та шепотітиме про їхній багатий спадок. Ми дізнаємось про неймовірну резиденцію Гофбург, побачимо всесвітньо відому Віденську оперу, Собор св. Стефана та церкву Міхаель. Тривалість - 1,5 год. Вартість 15 євро.

Обід в центрі міста. Порція - 15 євро.

Пропонуємо відвідати на вибір:

Палац Шенбрун - Літня резиденція династії Габсбургів, покаже всю красу і секрети імператорської сім'ї. Потаємні ходи, покої і особисті речі, довгі коридори наповнені об'єктами мистецтва і величезний парковий комплекс. Вартість 15 євро + вхідний квиток: діти 16 євро, дорослі 20 євро.

Скарбниця династії Габсбургів. Цінності Скарбниці імператора - не стільки у золоті й діамантах (хоча й їх тут не бракує), скільки у предметах історичного і навіть містичного змісту. Тут є ріг єдинорога, "спис Долі", "чаша Грааля", корона імператорів священної Римської імперії, смарагд вагою близько півкіло, люлька сина Наполеона Бонапарта, австрійська корона. Вартість 10 євро + вхідні квитки: діти безкоштовно, дорослі 12 євро.

Технічний музей. Музей заснований понад 100 років тому, і за цей значний період він зібрав безліч експонатів, не менше 80 тисяч! Багата колекція музею має відношення до фізики, енергетики, предметів розкоші, ЗМІ, транспорту, видобутку заліза, важкої промисловості, музичним інструментам, засобам зв'язку, масового виробництва і навіть до астрономії! Тривалість - 2 год. Вартість трансферу 6 євро + вхідні квитки: діти - безкоштовно, дорослі - 14 євро.

Природничий музей - один з найбільших музеїв Австрії. Колекція налічує 30 млн. експонатів з усього світу в 39 виставкових залах. Експозиція розміщена на двох поверхах: на першому історія розвитку життя на Землі та зали тимчасових експозицій, на другому сучасне біорізноманіття Землі. Під дахом цього музею діти будуть мати змогу познайомитись з історією життя на землі, починаючи з комах , дорогоцінних каменів і мінералів і закінчуючи птерозаврами. Тривалість - 2 год. Вхідні квитки: діти безкоштовно, дорослі 12 євро.

Ввечері пропонуємо:

Екскурсію “Легенди Відня” на якій нас чекає легендарний Відень за часів середньовіччя. Нас чекає дивовижний маршрут, який нам відкриє те, як жили та у що вірили місцеві жителі за часів середньовіччя. Ми побачимо: старий єврейський квартал; найдавніший храм Відня - собор Святого Стефана; будинок Моцарта; найстарішу частину міста та першу герцогську резиденцію Бабенберг; «танцюючий годинник» - Анкерур. Вартість - 15 євро.

Ночівля в готелі.

4

день

Будапешт

 • оглядова екскурсія
 • аквапарк
 • зоопарк
 • парламент
 • океанаріум та тропікаріум
 • гора гелерт
 • світ в мініатюрі

Сніданок в готелі і виселення.

Знайомство з містом. Пішохідна оглядова екскурсія Буддою від нашого місцевого жителя. Будапешт — це місто, у яке легко закохатися. Саме тут ми побуваємо на Рибацькому Бастіоні та біля королівського палацу і побачимо чудовий панорамний вид на все місто, зокрема і на сторону Пешту. Тривалість - 1,5 год. (У вартості туру)

Обід в центрі міста. Порція 10 -  євро.

Пропонуємо на вибір відвідати:

Тропікаріум/Океанаріум - Експозиція цього музею природи надзвичайно різноманітна та не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Вісім великих залів розділені тематично так, щоб якнайповніше продемонструвати флору і фауну справжніх тропіків. Буйна яскраво-зелена рослинність, екзотичні птахи, що вільно літають над головами відвідувачів, алігатори, котрі відпочивають у басейні, мавпи, що стрибають по ліанах – тут все створює враження перебування в незайманому лісі. Періодично ллє теплий дощ, змінюється освітлення – все, як у справжніх джунглях. Вартість 8 євро + вхідний квиток: діти 10 євро, дорослі 10 євро.

Угорський парламент - є візитною карткою Будапешту. Будівля парламенту найбільша в континентальній Європі: 268 метрів в довжину, 123 метра в ширину і 96 метрів у висоту. У будівлі парламенту виставлена угорська «Свята Корона» та інші пов'язані з коронацією скарби. У цій будівлі по теперішній час засідає парламент Угорщини, тому буде цікаво послухати про те як відбуваються засідання та їхні особливості. На прикрасу будівлі було використано 40 кілограмів 22-23 каратного золота. Будівля має 29 входів і виходів, 13 під'їздів та 13 ліфтів. У будівлі розташовується 242 скульптури (90 зовнішніх і 152 всередині), живопис і фрески прикрашають будівлю. Вартість квитка: діти 17 євро, дорослі 25 євро.

Гора Геллерт - найкращий вид на все місто відкривається з найвищої точки міста. Вартість 5 євро.

Переїзд в готель і підготовка до випускного вечора.

Феєричний та незабутній випускний вечір на кораблі по Дунаю з музикою, танцями, безлімітним шампанським та фуршетом та нашим фотографом що задокументує ваші емоції. Важливість події підкреслить факт, що Будапешт вважається найкрасивішою нічною столицею або іншими словами “Містом вогнів”. Тривалість 3 год. Вартість - 45 євро.

Ночівля в готелі.

5

день

Термали в Угорщині / Аквапарк

 • відпочинок
 • повернення додому

Сніданок в готелі.

Пропонуємо на вибір відвідати:

Прогулянка Пештом: Площа Героїв, найкрасивіший Парламент світу, собор св. Іштвана допоможуть нам насолодитись перебуванням в місті. Тривалість 2 год. Вартість - 15 євро.

AQUAWORLD– один з найбільших аквапарків Європи. Аквапарк надає різноманітні послуги розважального та оздоровчого характеру. Взимку та влітку тут працюють 15 басейнів (відкриті та закриті) з різною температурою, 11 водних гірок, загальна довжина яких складає більше 1 км, джакузі та масаж. Вартість 6 євро + вх. квиток  16 євро.

Купальні  Егерсолок,  що будуть надзвичайно потрібними та доречними після випускного вечора =) Це є купальний  комплекс, відомий своїми соляними басейнами, вода котрого знаходиться біля гарячого джерела. Температура води + 68°С. Тривалість - 3 год. Вартість  - 6 євро. + вхідний квиток 15 євро.

Повернення в Україну, вечірнє повернення.

ФАКУЛЬТАТИВНІ ЕКСКУРСІЇ НА ВИБІР:

 • Оглядова в Кракові - 15 євро
 • Оглядова у Вроцлаві - 15 євро

Прага:

 • Градчани - 15 євро
 • Легенди старої Праги - 15 євро
 • Зоопарк - 8 євро + вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 10 євро
 • Національний технічний музей - 5 євро + вх. квитки: діти безкоштовно, дорослі - 7 євро

Відень:

 • Оглядова екскурсія у Відні - 15 євро
 • Нестандартний Відень - 15 євро
 • Легенди Відня -  15 євро
 • Скарбниця династії Габсбургів - 10 євро + вхідні квитки: діти безкоштовно, дорослі 12 євро
 • Палац Шенбрун - 15 євро + вхідний квиток: діти 16 євро, дорослі 20 євро.
 • Технічний музей - 6 євро + вхідні квитки: діти - безкоштовно, дорослі - 14 євро
 • Природничий музей - вхідні квитки: діти безкоштовно, дорослі 14 євро

Будапешт:

 • Випускний  на кораблику в Будапешті - 45 євро
 • Прогулянка Пештом - 15 євро
 • Угорський парламент - діти 17 євро, дорослі 25 євро
 • Тропікаріум/Океанаріум - 8 євро + вхідний квиток: діти 10 євро, дорослі 10 євро
 • Гора Геллерт - 5 євро
 • AQUAWORLD - 6 євро + вх. квиток - 16 євро
 • Егерсалок - 6 євро + вх. квиток - 16 євро

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Переїзд в комфортному автобусі 
 • Проживання в готелі 3* (4 ночі)
 • Сніданок на базі готелю
 • Оглядова екскурсія в Празі
 • Організація вільного часу для групи
 • Веселий супроводжуючий
 • Супровід фотографа
 • Подарунки
 • Роздаткові матеріали

Вартість - 215 + турпакет - 25 євро (використати можна на будь-які екскурсії)

АБО

Вартість - 230 (без обов'язкового турпакету)

ДОДАТКОВО:

 • Страхування - 5 євро
 • Туристичний збір - 5 євро
 • Комплексні обіди - 10 - 13 євро

підписатись на новини