Незабутні канікули: Дрезден, 2 дні в Парижі + Діснейленд, Прага

від

Вартість туру

Незабутні канікули: Дрезден, 2 дні в Парижі + Діснейленд, Прага

від 199

 • Львів

 • Дрезден

 • Париж

 • Діснейленд

 • Прага

 • Львів

фішки туру

Що включено до туру

 • Детальний тургід з корисною інформацією

  Детальний тургід з корисною інформацією

 • Оглядові екскурсії від нашого місцевого жителя.

  Оглядові екскурсії від нашого місцевого жителя.

 • Проживання у готелі 3/4*

  Проживання у готелі 3/4*

 • Проїзд на комфортабельному автобусі

  Проїзд на комфортабельному автобусі

 • Сніданки в готелях

  Сніданки в готелях

 • Супровід організатора

  Супровід організатора

Додатково

 • Вхідні квитки та витрати на харчування

  Вхідні квитки та витрати на харчування

 • Страхування

  Страхування

 • Факультативні екскурсії

  Факультативні екскурсії

Програма туру

1

день

Львів

 • виїзд зі львова
 • Краків

5:00 - збір групи у Львов,  виїзд до Дрездену.

Плани на день:

 • знайомство групи з екіпажем 
 • ознайомлення з програмою туру 
 • дізнаємось цікаву інформацію про країну 
 • перегляд тематичних фільмів 
 • легке спілкування та цікаві інтерактивні ігри

Оглядова екскурсія. Ми побачимо площу Ринок – серце міста, торгові Суконні ряди (Sukiennice), готичний костел Діви Марії (Mariacki), королівський замок Вавель, постать дракона, що зветься вавельським, і який став чимось на зразок візитівки цього вражаючого міста. Тривалість - 2 год. Вартість - 15 євро.

Поселення в готелі на території Німеччини.

2

день

Дрезден

 • оглядова екскурсія
 • саксонська швейцарія
 • картинна галерея
 • скарбниця саксонії
 • музей транспорту

Зупинка на сніданок.

Пропонуємо на вибір відвідати:

Саксонська швейцарія. Національний парк Саксонська швейцарія - це ексклюзивний природний оазис! Скельні формування, які б нагадували тутешні, більше ніде не зустрінеш, а флора і фауна й зовсім неповторна. Найбільш гарною частиною Ельбських Піщаникових гір по праву вважається Бастай, адже саме там знаходиться Бастайський міст, що сполучає скелі. Його ще називають Бастіоном, оскільки його круті скелі колись були складовою частиною оборонної системи замку Нойрат. Вартість 25 євро.

Пішохідна екскурсія по Дрездену. Столиця федеральної землі Саксонія, що є містом дивовижної краси, перлиною барокко, центром мистецтва європейського масштабу, майже знищеним в ході Другої світової війни та дбайливо відновленим. Вартість 15 євро.

Обід в старому місті. 10 євро - порція

Дрезденська картинна галерея “Старі майстри”. Всесвітньо відома Дрезденська галерея включає колекції італійського живопису часів ренесансу з основними творами Рафаеля, для  прикладу славнозвісна “Сікстинська Мадоонна, Джорджіона та Тіціана - “Венера заснула”, а також манерністський та барокковий живопис. Не менш важливим є вміст голландського та фламандського живопису XVII століття. Рембрандт і його школа представлені великою кількістю високоякісних творів, а також Вермеера і Руйсдаля, а також великих фламандських Рубенса, Йордана і Ван Діка.Вартість 15 євро + вх. квиток: діти - безкоштовно, дорослі - 14 євро.

Музей “Зелені Склепіння”. Це колекція коштовностей з періоду ренесансу до класицизму. Ми побачимо один з найбільших діамантів у світі - Дрезденський зелений діамант у 41 карат, фантастичний золотий кавовий сервіз, чаша з халцедону в золотій оправі — Купання Діани та багато інших неймовірно дорогоцінних та красивих об’єктів. Вартість 15 євро + вх. квиток: діти - 12 євро, дорослі - 12 євро

Музей гігієни. Ця дитяча галерея - інтерактивне захоплення присвячене дослідженню почуттів. Маючи дзеркальний лабіринт, безліч кнопок, які можна натиснути, і можливість почути гучний шум, тут багато що сподобається дітям молодшого віку. Вартість 10 євро + вх. квиток: діти - безкоштовно, дорослі 9 євро

Музей транспорту. Відображає транспортні засоби усіх періодів та видів, таких як залізна дорога та трамваї, перевезення вантажу, види транспорту дорожнього руху: автомобілі, велосипеди, мотоцикли. Цікавими будуть види транспорту повітряного та морського рухів. Ці всі експонати зібрані під одним дахом. До них можна торкатись та залазити до середини і звісно ж робити фото. Вартсіть 10 євро + вх. квиток: діти - 6 євро, дорослі - 9 євро

Нічний переїзд в Париж.

3

день

Париж

 • оглядова екскурсія
 • Прогулянка по Монмартру
 • Прогулянка на кораблику по Сені Вежа Монпарнас

Зупинка на сніданок.

Оглядова екскурсія Парижем. Вітаємо в столиці Франції - Парижі! На оглядовій екскурсії по місту ви прогуляєтеся мальовничими мостами, відчуєте дух минулого, і, звісно ж, виділите багато уваги головним визначним пам'яткам міста. Історію столиці пропонуємо прослухати прямо з вуст нашого місцевого жителя, адже він здатен пробудити палку любов до Парижу з найперших своїх слів. (У вартості туру)

Обід в центрі міста. Порція - 14 євро.

Прогулянка по Монмартру - одному з найвідоміших районів Парижа.  Кабаре Мулен Руж, чарівна Базиліка Сакре-Кер, квартал французьких художників і поетів, сувенірні та винні лавки – тут є все, щоб залишити серце у Парижі. Вартість - 15 євро.

Подивитись на Париж з висоти 210 метрів - запросто! Найкращий оглядовий майданчик - Вежа Монпарнас. Вартість - 18 євро

Прогулянка на кораблику по Сені - всього за годину ви пропливете весь Париж. Послухаєте типові французькі мелодії та поспостерігаєте за неймовірною ілюмінацією міста, яке закохає Вас в себе назавжди. Вартість - 16 євро.

Ніч у готелі.

4

день

Париж / Діснейленд

 • Діснейленд
 • Вогні нічного Парижа

Сніданок в готелі та виселення.

За бажанням відвідуємо:

Disneyland - місце, де мріють побувати не тільки, а й дорослі. Найбільш відвідуване місце Франції. Парк в Парижі розділений на дві великі частини Disneyland Park та Walt Disney Studios Park. В першій Ви знайдете п’ять тематичних «країн» з різноманітними атракціонами та розвагами. У Walt Disney Studios Park ви на власні очі побачите закулісся кіно: як роблять спецефекти, майстерність каскадерів, декорації для фільмів жахів, справжній знімальний майданчик. Гарантуємо Вам, що цей парк ви ніколи не забудете. Досліджувати його Ви. Вартість — 90 євро.

Вечірня програма "Вогні нічного Парижа", під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні ... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня – мерехтлива Ейфелева вежа. Вартість 15 євро

Нічний переїзд в Прагу.

5

день

Прага

 • екскурсія Прагою
 • Градчани - королівський палац
 • зоопарк
 • національний музей
 • легенди праги
 • ночівля в готелі

Зупинка на сніданок.

Пішохідна екскурсія Прагою, яка захопить нас красою вузеньких казкових вулиць та дмухне в обличчя запахом старовини, історії і мрій. Ми відкриємо для себе велич Пражського Граду, перетнемо Карлів міст, котрий закохав у себе не одне покоління людей з усього світу. Побачимо чудо техніки XV ст. - астрономічний годинник Орлой та інші славнозвісні пам’ятки чеської столиці. Тривалість - 2,5-3 год. Вартість - 15 євро 

Градчани - королівський палац. Празький Град вважається найбільшою у світі королівською резиденцією. Ми побачимо: Королівське місто Градчани, резиденцію Президента Чехії, найбільший палац світу. Тривалість 2 год. Вартість - 15 євро 

Обід на борту кораблика протягом романтичної прогулянки рікою Влтавою з супроводом екскурсувода, що розповість про досі незвідані частинки історії. Тривалість - 2 год. Вартість 25 євро.

Пропонуємо відвідати на вибір:

Зоопарк. В світовому рейтингу займає 4 місце. Також на сьогоднішній день він є другим після Празького Граду найбільш відвідуваним туристами місцем в Чехії. На території Празького зоопарку Ви знайдете колекцію тварин з усього світу, відвідаєте 12 павільйонів і більш ніж 150 експозицій. Єдиним у своєму роді є Саламандріум, присвячений найбільшим земноводним тваринам в світі - Китайським велетенським саламандрам. Прогуляєтеся по величній Долині слонів, де Ви відчуєте себе на батьківщині Індійських слонів. І це ще не все! У Празькому зоопарку Ви знайдете багато цікавих місць, серед яких, наприклад, Павільйон горил; Африканський будинок з великим пасовищем, населеним стадами антилоп і жирафів; Чамбал - павільйон, де проживає один з загрозою зникнення вид крокодилів гавіалов; або гігантська оранжерея з дощовим лісом - павільйон Джунглі Індонезії, є будинком Суматранського орангутана. Вартість 8 євро + вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 10 євро.

Національний технічний музей. Музей, в якому представлені технічні досягнення Чехії, в тому числі колекції розвитку автомобільного, авіаційного, залізничного транспорту, військової техніки, розвитку фотографії, друкарства, астрономії. Експозиція індустріальних досягнень країни. Останнім в будівлі був відкритий новий зал, в якому представлені досягнення технічного прогресу Чехії і різні індустріальні проекти. Тривалість- 1,5-2 год. Вартість 5 євро + вх. квитки діти: безкоштовно, дорослі - 7 євро.

Королівство залізниць. Найбільша в Чехії інтерактивна модель залізниці. Дивовижний маленький світ з моделей залізниць, доріг та міст в Чеській Республіці. Проект займає загальну площу 2800 квадратних метрів, тут відвідувачі можуть побачити та оцінити геніальність залізничної системи, а також моделі видатних, історичних будівель Чехії , таких як Празький Град, Карлштейн або телевізійна вишка. А також сотні метрів шляху, десятки локомотивів, села, селища, ліси, рухомі автомобілі, що поступаються дорогою на перехрестях і відчути захоплюючу атмосферу маленького королівства, цікавим є те, що в моделі змінюється день та ніч. Вартість 6 євро +вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 12 євро.

Легенди старої Праги. В ході екскурсійного маршруту ми відвідаємо найдивовижніші і цікаві місця Старого Міста і Єврейського кварталу: таємничий Тинський храм, одну з головних площ Праги - Староміська зі знаменитою Староміською вежею, Астрономічними курантами; найстарішу в Європі синагогу, на горищі якої до цих пір шукають відомого всьому світу міфічного Голема; Старе єврейське кладовище, де людей ховали шарами. Тривалість 2 год. Вартість - 15 євро

Вільний час на шопінг. Тривалість - 2 год.

Вечеря в місті - 12 євро. 

Ночівля в готелі.

6

день

Кутна Гора / Брно

 • Срібне місто Кутна Гора
 • брно
 • повернення у Львів

Сніданок і виселення.

За бажанням відвідуємо на вибір:

Срібне місто Кутна Гора. Старовинне містечко срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам'яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел всіх Святих- Костніца. Незвичайна споруда, інтер'єр якого виконаний з людських кісток. Охочі увійти оплачують вхідний квиток самостійно. Вартість 15 євро.

Брно - столиця Моравії. Це прекрасне чеське містечко храмів і монастирів, воно не схоже на інші чеські міста і тому дуже цікаве. Тут особливі люди, особливі характери, манера одягатись; та й діалект інший: моравський. Місто багате легендами та історичними пам'ятками. Вартість 15 євро. 

Повернення у Львів, орієнтовно 00:00.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Переїзд в комфортному автобусі 
 • Проживання в готелі 3* (3 ночі)
 • Сніданки на базі готелів
 • Оглядова екскурсія в Парижі
 • Організація вільного часу для групи
 • Веселий супроводжуючий
 • Подарунки
 • Роздаткові матеріали

Вартість - 199 + турпакет - 25 євро (використати можна на будь-які екскурсії)

АБО

Вартість - 215 (без обов'язкового турпакету)

 

ДОДАТКОВО:

 • Страхування - 5 євро
 • Туристичний збір - 5 євро
 • Комплексні обіди - 10 - 15 євро

ФАКУЛЬТАТИВНІ ЕКСКУРСІЇ НА ВИБІР:

Краків - 15 євро

Дрезден: 

 • Пішохідна оглядова екскурсія по Дрездену - 15 євро
 • Саксонська швейцарія - 25 євро
 • Відвідини містечка Майсен - 25 євро
 • Дрезденська картинна галерея - 15 євро + вх. квиток: діти - безкоштовно, дорослі - 14 євро
 • Музей “Зелені Склепіння” - 15 євро + вх. квиток: діти - 12 євро, дорослі - 12 євро
 • Музей гігієни -10 євро + вх. квиток: діти - безкоштовно, дорослі 9 євро
 • Музей транспорту - 10 євро + вх. квиток: діти - 6 євро, дорослі - 9 євро

Париж:

 • Прогулянка по Монмартру - 15 євро
 • Прогулянка на кораблику по Сені - 16 євро
 • Діснейленд - 90 євро
 • Вогні нічного Парижа - 15 євро
 • Нормандія - 45 євро

Прага:

 • Оглядова екскурсія у Празі - 15 євро
 • Градчани - 15 євро
 • Легенди старої Праги - 15 євро
 • Зоопарк - 8 євро + вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 10 євро
 • Національний технічний музей - 5 євро + вх. квитки: діти безкоштовно, дорослі - 7 євро
 • Королівство залізниць - 6 євро +вх. квиток: діти - 10 євро, дорослі - 12 євро

Інші тури

підписатись на новини