Питання

Ми завжди раді відповісти на ваші питання

Що таке Єканікули?

ЄКАНІКУЛИ - це сімейний туроператор, який пропонує автобусні та авіа-тури для всієї родини.

Ми гарантуємо небанальні екскурсії, прогулянки з місцевими жителями та насичену яскравими враженнями програму у кожному місті. Також хочемо наголосити, що в усі тури з нами відправляються двоє наших турботливих супроводжуючих і фотограф, який зробить професійні знімки з ваших канікул. Завдяки ЄКАНІКУЛИ кожен зможе не тільки набратися нових вражень, а й перезавантажитися та відпочити.

Які тури ми пропонуємо?

На ваш вибір ми пропонуємо різноманітні автобусні та авіатури по Європі (але ми вже розширюємо географію для вас на наступні сезони). В кожному турі нашими пріоритетами є: небанальні екскурсії, прогулянки з місцевими жителями, насичена програма та безліч пригод. Звичайно з нами завжди відправляються двоє турботливих супроводжуючих і фотограф, який зробить професійні знімки з ваших канікул. Більш детально з програмою кожного туру ви можете ознайомитись у розділі тури.

Що включено у вартість?

У вартість туру включено проїзд на комфортабельному автобусі / авіапереліт, проживання в готелях 3-4*, сніданки в готелях, оглядові екскурсії в містах по маршруту, фотозвіт і супровід двох організаторів. В дану ціну не включені страховка, туристичний збір (в розмірі 10 євро), факультативні активності за програмою (вказані детально на сайті), а також особисті витрати.

Яка вікова категорія туристів у турі?

В турах Єканікули немає вікових обмежень.

Чи у кожному турі є фотограф?

Так, в кожному автобусному та авіатурі з нами подорожує фотограф, задача якого - залишити вам на пам’ять професійні знімки. Після повернення з туру кожен турист отримає доступ до фотографій і зможе ще раз насолодитись спогадами.

Як не загубитись в новому для себе місті?

В кожен тур з нами їдуть двоє досвідчених супроводжуючих, які допоможуть вам зорієнтуватись на будь-якій місцевості. Крім того, для кожного міста у турі ми розробляємо персональний вичерпний путівник, в якому вказані адреси наших готелей, місць та часу зустрічей, популярні маршрути в кожному місці, найцікавіші місця і поради від місцевих жителів. Ми подбали про те, щоб ви почували себе впевнено навіть на незнайомій місцевості.

Які документи необхідні для бронювання туру?

Для бронювання туру потрібен лише контактний телефон.

Дані закордонного паспорта необхідно надіслати не пізніше, ніж за 14 днів до виїзду туру. А для перетину кордону з ЄС необхідні лише біометричний закордонний паспорт і страховка. В разі бронювання подорожей поза межі Європейського Союзу, менеджер вашого напрямку обов'язково ознайомить вас з необхідними документами і допоможе їх зібрати.

Скільки грошей брати з собою в поїздку?

Рівень особистих витрат по туру залежить від фінансових звичок кожного туриста і є індивідуальним, тому окремої універсальної поради не існує. Перед кожним туром ми радимо детально ознайомитись з нашою програмою, що допоможе спланувати ваш бюджет.

Як можна оплатити тур?

Оплата туру відбувається за реквізитами. Це можна зробити онлайн за допомогою інтернет-банкінгу, за допомогою терміналу або ж в будь-якій касі банку.

Якщо ви з Києва - ви можете оплатити тур у нас в офісі за адресою: вулиця Мельникова (Іллєнка), 83-а, офіс 309. Ми чекаємо вас в будь-який зручний час з 10:00 до 19:00 з понеділка по п'ятницю, а також з 12:00 до 18:00 у суботу (за попередньою домовленістю).

Скільки грошей має бути на картці?

В середньому за рекомендацією Консульств Шенгенських країн на один день перебування за кордоном України припадає 60-65 євро в день. Рахунок може бути валютним або гривневими.

Як підписати договір на туристичне обслуговування, якщо ви живете в іншому місті (не в Києві)?

Якщо ви живете в іншому місті, договір можна підписати онлайн. Це зовсім не складно, а більш детально вас проінформують наші турботливі менеджери.

Які штрафні санкції очікують сторони при скасуванні туру?

У нашому Договорі зазначено наступне:

Порядок розрахунків у випадках відмови Туриста в односторонньому порядку від цього Договору (Туру) з будь-яких причин (в т.ч. у випадках неотримання візи):

У випадках, коли Турист відмовляється від Туру більш ніж за 30 (тридцять) календарних днів до його початку, Туристу повертаються усі Сплачені ним кошти, за вирахуванням передоплати, встановленої пп. 4.1.1. цього Договору;

У випадках, коли Турист відмовляється від Туру менш ніж за 30 (тридцять) календарних днів до його початку, Туристу повертаються 50% (п'ятдесят відсотків) вартості Туру, зазначеної в п. 4.1. цього Договору, за умови, что Туристом здійснено повну оплату Туру.

У випадках, коли Турист відмовляється від Туру  менш ніж за 72 (сімдесят дві) години до його початку, кошти НЕ повертаються.

Підпункти 5.2.2 та 5.2.3 цього Договору застосовуються виключно за умови, что Туристом здійснено повну оплату Туру.

Підпункти 5.2.2 та 5.2.3 цього Договору не застосовуються у випадках, передбачених п. 5.3. цього Договору.

Сплачені Туристом Грошові кошти НЕ повертаються у Наступних випадках:

Коли Тур проводитися в період офіційних святкових днів, зазначених законодавством України або однієї з країн, что входить до Програми Туру (Новий Рік, Різдво, Великдень, День Незалежності, травневі свята тощо), незалежно від часу такой відмові.

Які документи необхідні для поїздки?

Для бронювання туру необхідні лише контактні дані та предоплата. Для перетину кордону/вильоту - діючий на період поїздки біометричний паспорт та страховка, яку ви можете оформити у нас або у свого страхового агента.

Згідно з правилами безвізового режиму з країнами ЄС прикордонна служба має право запитати наявність фінансів на період туристичної поїздки (демонстрація готівки в валюті або кредитної карти офіцерам). Щодо країн поза ЄС - детальний перелік документів надасть менеджер вашого напрямку. Додаткові папери - ваучери на готелі/автобус завжди будуть на руках супроводжуючого, який подбає, щоб ваш перетин кордону був легким і зрозумілим в будь-якій країні.

Скільки алкоголю і сигарет можна взяти з собою в Європу?

Згідно з діючими митними правилами на територію Європи можна провести 40 сигарет (або 20 шт вагою не більше 3 г / шт) або 10 сигар, або 50 г тютюну. Відносно алкоголю: можна провести 2 літри вина/пива або 0,5 літрів міцного алкоголю.

На яких автобусах групи їздять у тури?

Ми подорожуємо на автобусах євро-класа для міжнародних поїздок. Такі автобуси оборудовані кліматконтролем, розкладними сидіннями, телевізорами, кондиціонерами. В салоні є розетки і декілька usb-виходів.

В кожному автобусі для міжнародних переїздів є туалет, проте з санітарних причин тривалих подорожей користуватися ним в дорозі не можна. Саме тому ми робимо зупинки на великих заправках кожні 3-години.

Чи дійсно нічні переїзди настільки важкі, як про них часами говорять?

Автобусні подорожі мають свою специфіку, особливо в нічних переїздах. Для того, щоб нічний переїзд завдав менше дискомфорту важливо пам'ятати про дві речі: 1 - обов'язково взяти в дорогу улюблену подушку для подорожей, плед (які ви спокійно будете залишати в автобусі і не будете носити з собою) і зручний одяг, 2 - налаштуватися на позитив і усвідомити, що завдяки нічному переїзду ви будете гуляти по новому місту цілий світовий день, а не у вечірній час, як в турах без нічних :) Крім того, наші програми турів з нічними перездами побудова так, щоб після кожного нічого на вас чекали одна або декілька ночей в готелях для міцного сну і відпочинку.

Чи є обмеження по багажу?

Ніяких обмежень по кількості сумок ні в багаж, ні під сидіння в автобусі у нас немає. Але пам'ятайте, що доступ до речей з багажного відділення буде в дорозі тільки на спеціально відведених зупинках, тому намагайтесь взяти з собою в салон все необхідне для комфортної поїздки.

Які готелі будуть в містах по маршруту?

Стандарт готелей Єканікули - це готелі 3-4* європейського класу. Розміщення відбувається в 2 або 3х місних номерах, в залежності від ваших побажань. Територіально готелі знаходяться найчастіше подалі від центру, проте зі зручною транспортною розв'язкою або трансфером.

Плюс до всього, за програмою туру автобус робить трансфери туристів в центр міста, а в будь-який час у вас буде можливість взяти таксі до готелю за доступною ціною.

Як відбувається заселення в готелях?

Перед кожним туром ми проводимо анкетування, в рамках якого просимо поділитися туристів своїми очікуваннями від подорожі, а також побажанням щодо заселення. Тому звичайно ми поселимо вас з вашою родиною чи друзями.

Є варіант як розміщення з підселенням до людей зі схожими інтересами вашого віку або за доплату одномісного номеру. До того ж у нас формат 2-3 місцевого розселення в готелях, де чоловіків ми селимо з чоловіками, а жінок з жінками для вашого ж комфорту

Біля готелю буде ходити громадський транспорт, на якому можна буде дістатися до центру?

Ми підбираємо всі наші готелі зі зручною транспортною розв'язкою в кожному місті, щоб дістатися до готелю не стало проблемою для наших туристів. Також наголошуємо, що наші дбайливі супроводжуючі Вас не залишать і завжди допоможуть з будь-яких питань

підписатись на новини